ADA Multi bottom long

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Kod produktu: A2BC-327C9_20140403171305
Producent: ADA
Opis produktu

MULTI BOTTOM ٠ IRON BOTTOM
Nawóz do podłoża.
WAŻNE
Przed zastosowaniem tego produktu przeczytaj uważnie zawarte w tej instrukcji zalecenia. Proszę zachować instrukcję po przeczytaniu w celu zachowania możliwości powtórnego jej przeczytania w razie konieczności.
•    Tylko do użytku w akwarium. Ten produkt jest przeznaczony tylko utrzymywania roślin i ryb tropikalnych w akwarium. Niewłaściwe i niezgodne z przeznaczeniem użycie tego produktu może spowodować poważne obrażenia cielesne lub zniszczenia materialne. Upewnij się, że używasz tego produktu zgodnie z instrukcją obsługi producenta.
•    NIE mieszaj tego produktu z innymi produktami producenta.
•    ZAWSZE pilnie przestrzegaj zalecanego dawkowania.
•    NIE dodawaj lekarstw lub substancji chemicznych do tego produktu. NIGDY nie mieszaj  tego produktu z jakimikolwiek materiałami innymi niż wyszczególnione w instrukcji obsługi.
•    Z powodu nieprzewidywalnej natury akwariów i ich mieszkańców, ADA nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek choroby, śmierć, utratę ryb, i/lub usychanie/śmierć roślin wodnych.
•    Ten produkt nie jest przeznaczony do spożycia. Jeżeli doszłoby do przypadkowego spożycia należy natychmiast spowodować wymioty i skontaktować się z lekarzem.
•    PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI.

Każdy typ roślin wodnych w Akwarium Naturalnym ma swoje własne, unikalne cechy charakterystyczne. W szczególności, żabienice i kryptokoryny to dwa rodzaje roślin wodnych pobierających potrzebne substancje pokarmowe za pomocą korzeni. Wystarczająca ilość substancji odżywczych w podłożu jest dlatego konieczna dla ich zdrowego wzrostu.

1.    Specjalne właściwości
MULTI BOTTOM
MULTI BOTTOM to łatwy w zastosowaniu nawóz uzupełniający, który zapewnia potrzebne pierwiastki dla wzrostu roślin wodnych. Stałe pałeczki, zawierających różnorodne substancje odżywcze, pokryte są pierwiastkami śladowymi (żelazo, mangan, miedź, cynk, molibden, bor) które są istotne we wczesnym stadium rozwoju po zasadzeniu lub gdy rośliny są dojrzałe i rosną w zagęszczeniu.
MULTI BOTTOM stymuluje zdrowy wzrost roślin, poprawia kolory i jasność ich liści. Typ NORMAL jest zalecany dla 60 cm średniej wielkości akwarium. Typ LONG dla większych lub gęsto zarośniętych zbiorników.

IRON BOTTOM
IRON BOTTOM to łatwy w zastosowaniu nawóz uzupełniający, który zapewnia potrzebne pierwiastki dla prawidłowego wzrostu roślin wodnych. Stałe pałeczki, zawierających różnorodne substancje odżywcze, pokryte są pierwiastkami śladowymi, szczególnie żelazem. IRON BOTTOM jest istotny we wczesnym stadium rozwoju po zasadzeniu lub gdy rośliny są dojrzałe i rosną w zagęszczeniu. Powolne rozpuszczanie się pałeczek utrzymuje delikatne i stałe zasilanie nawozem korzeni. Typ NORMAL jest zalecany dla 60 cm średniej wielkości akwarium. Typ LONG dla większych lub gęsto zarośniętych zbiorników.

2. Dawkowanie.
•    Jedna pałeczka na każdą powierzchnię podłoża o wymiarach 15x15cm (8 pałeczek na standardowe 60cm długości akwarium)
•    Pałeczkę włożyć podłoże tak, żeby była całkowicie przykryta. Pałeczki umieszczać w pewnej odległości od korzeni roślin. Dużym ułatwieniem jest zastosowanie aplikatura BOTTOM RELEASE (opcjonalnie).
•    Dla większych akwariów zalecane jest użycie MULTI BOTTOM LONG / IRON BOTTOM LONG. Efekt nawożenia MULTI BOTTOM / IRON BOTTOM trwa przez 2 – 4 miesięcy. Podczas wymiany, Nowe pałeczki należy włożyć w inne miejsca niż poprzednio, ze względu na pozostałości nawozu.
•    Zalecane jest użycie BACTER BALL w celu pobudzenia wchłaniania nawozu.
•    Do płynnego nawożenia zastosować serię GREEN BRIGHTY.

3. Instrukcje Stosowania.
•    Pałeczka wystająca z podłoża może powodować zmętnienie wody lub rozwój glonów. Pałeczki nawozu należy utrzymywać głęboko w podłożu.
•    Właściwe zastosowanie MULTI BOTTOM / IRON BOTTOM nie powoduje gwałtownego rozwoju glonów. W razie wystąpienia inwazji, aby nie wyciągać zastosowanych pałeczek nawozu, należy ciągle podmieniać wodę i zastosować GREEN BACTER lub GREEN GAIN.
•    Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Biały nalot może pojawić się na nieużywanych pałeczkach. Nie ma to wpływu na ich jakość.


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl