ADA Phyton Git 50ml

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Kod produktu: 84D2-850C8
Producent: ADA
Opis produktu

PHYTON GIT
Całkowicie Naturalny Środek Przeciw Glonom.
WAŻNE
Przed zastosowaniem tego produktu przeczytaj uważnie zawarte w tej instrukcji zalecenia. Proszę zachować instrukcję po przeczytaniu w celu zachowania możliwości powtórnego jej przeczytania w razie konieczności.
•    Tylko do użytku w akwarium. Ten produkt jest przeznaczony tylko utrzymywania roślin i ryb tropikalnych w akwarium. Niewłaściwe i niezgodne z przeznaczeniem użycie tego produktu może spowodować poważne obrażenia cielesne lub zniszczenia materialne. Upewnij się, że używasz tego produktu zgodnie z instrukcją obsługi producenta.
•    NIE mieszaj tego produktu z innymi produktami producenta.
•    ZAWSZE pilnie przestrzegaj zalecanego dawkowania.
•    NIE dodawaj lekarstw lub substancji chemicznych do tego produktu. NIGDY nie mieszaj  tego produktu z jakimikolwiek materiałami innymi niż wyszczególnione w instrukcji obsługi.
•    Ten produkt nie jest przeznaczony do spożycia. Jeżeli doszłoby do przypadkowego spożycia należy natychmiast spowodować wymioty i skontaktować się z lekarzem.
•    W przypadku dostania się produktu do oczu, należy natychmiast przemyć oczy pod bieżącą wodą i skontaktować się z lekarzem.
•    PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI.
Gdy rośliny i drzewa wchodzą w kontakt z czynnikami dla nich szkodliwymi, chronią się wydzielając duże ilości substancji nazywanej fitocydem. Substancja ta spełnia rolę silnego środka dezynfekującego, zabezpieczając rośliny przed różnymi szkodliwymi bakteriami egzystującymi w ich otoczeniu.
Rośliny wodne również wydzielają fitocydy aby chronić się przed chorobami i drobnoustrojami chorobotwórczymi. Także ryby korzystają z właściwości fitocydów, jako naturalnego środka dezynfekującego, rozmnażając się w gęstych zaroślach.
Fitocydy stanowią nieodłączną część zdrowego ekosystemu i są istotnym składnikiem w procesie zachowania naturalnej równowagi w akwarium.

1.    Specjalne właściwości PHYTON GIT.                                                 _          
•    PHYTON GIT to specjalnie stworzona formuła wydobywająca naturalne środki obronne i lecznice roślin wodnych. Zastosowanie stworzonych przez człowieka środków chemicznych i lekarstw może być szybką możliwością wytępienia chorobotwórczych drobnoustrojów, lecz także w dużym stopniu zakłóca równowagę ekologiczną akwarium. PHYTON GIT został zaprojektowany zgodnie z założeniami idei Akwarium Naturalnego dlatego chroni zdrowie roślin wodnych poprzez zwiększanie ich naturalnych umiejętności ochronnych i nie zakłóca delikatnej równowagi Natury.
•    Stosowanie PHYTON GIT nie tylko poprawia odporność akwarium na działalność ustrojów  chorobotwórczych, lecz także działa profilaktycznie.  PHYTON GIT zawiera również składnik powodujący naturalne wydzielanie fitocydów.

2. Stosowanie.                                                                                   _
•    Zapobiegawczo, stosować jedną kroplę PHYTON GIT na 5 litrów wody, raz w tygodniu.
•    W przypadku wystąpienia choroby ryb lub roślin, 10 kropli na 10 litrów wody.

Postępowanie w przypadku wystąpienia cyjanoglonów.
1. Ściągnąć glony za pomocą węża.
2. Za pomocą strzykawki zastosować PHYTON GIT w miejscach występowania glonów.
3. Wyłączyć światło i napowietrzać przez okres ok. 3 dni.
4. Po 3 dniach wymienić wodę w akwarium ( 1/3 do 1/2 ) i usunąć pozostałe glony.

3. Uwagi i Zalecenia.                                                                          _
•    PHYTON GIT krótkotrwale podnosi poziom pH.
•    W przypadku przedawkowania, lub po stwierdzeniu szkodliwego wpływu tego produktu na mieszkańców akwarium, należy bezzwłocznie wymienić wodę.
•    Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl