Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Filtry wewnętrzne
37
PLN
Aquael ASAP 300

Aquael ASAP 300

in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka:
48 godzin
Kod produktu:
7B7B-903A5
Producent:
Aquael
cena: 37,00 zł
cena netto: 30,08 zł
szt.

Opis

 

W dzisiejszych czasach dla większości z nas najbardziej deficytowym towarem jest czas. Dlatego robimy wszystko, aby oszczędzić go jak najwięcej i w tym celu poszukujemy możliwie prostych i dogodnych rozwiązań w każdej dziedzinie życia. Dotyczy to również akwarystyki, dlatego AQUAEL prezentuje zupełnie nowe, rewolucyjne wewnętrzne filtry akwariowe serii ASAP. Łączą one bardzo wysoką wydajność pracy i liczne walory użytkowe z wyjątkowo prostą konstrukcją, która do minimum skraca czas, jaki trzeba poświęcić na obsługę urządzenia.

Filtr wewnętrzny ASAP składa się z nowoczesnego, energooszczędnego silnika umieszczonego w eleganckiej obudowie oraz dużego, transparentnego pojemnika wypełnionego starannie dobraną gąbką filtracyjną. Przepływająca przez nią woda podlega zarówno wydajnej filtracji mechanicznej jak i – dzięki szybko osiedlającym się w gąbce bakteriom – biologicznej. Dzięki temu pozostaje klarowna i bezpieczna dla zamieszkujących zbiornik zwierząt. Bieżąca eksploatacja filtra polega na odłączeniu od niego pojemnika filtracyjnego i jego wymianie na nowy lub wypłukaniu gąbki w wodzie spuszczonej z akwarium. W tym celu nie trzeba wyjmować ze zbiornika całego filtra, co jest bardzo dużym udogodnieniem i znacznie skraca czas jego obsługi.

Nowe filtry wewnętrzne ASAP świetnie nadają się również do akwaterrariów, bowiem mogą pracować w wodzie o głębokości zaledwie 5 cm. Co więcej, efektywnie natleniają wodę w akwarium powodując intensywny ruch jej powierzchni. Dostępne są trzy modele o wydajności 300, 500 i 700 l/h przeznaczone do pracy w akwariach o pojemności od kilkudziesięciu do 250 l. Ich walory użytkowe sprawiają, że świetnie sprawdzą się w zbiorniku zarówno początkującego jak i bardziej zaawansowanego akwarysty.

-prosta konstrukcja – bardzo wygodny w użytkowaniu
-transparentny pojemnik – łatwa kontrola stanu zabrudzenia mediów filtracyjnych
-nowoczesny i energooszczędny silnik
-funkcja by-pass – możliwość błyskawicznej wymiany pojemnika filtracyjnego

 

 

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

{if context == "product"} {/if}
Sklep internetowy Shoper.pl