Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Elektrozawory
84.99
PLN
Elektrozawór Höffner & Heitz 1,3V + kabel zasilający

Elektrozawór Höffner & Heitz 1,3V + kabel zasilający

in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka:
24 godziny
Kod produktu:
A3E9-486DD
Producent:
Aquario
cena: 84,99 zł
cena netto: 69,10 zł
szt.

Opis

Höffner & Heitz 1,3V to stworzony za pomocą zaawansowanej technologii elektrozawór opracowany specjalnie na potrzeby akwarystyki. Urządzenie to jest bardzo porządane podczas korzystania z zestawu CO2. Za jego pomocą możemy w łatwy i szybki sposób doprowadzać lub odcinać dopływ gazu do akwarium. Cewka elektrozaworu wytwarza minimalną ilość ciepła, a aluminiowy korpus sprawnie je odprowadza.

Elektrozawór znanej i cenionej wśród profesjonalistów marki Höffner & Heitz wyposażony w metalowe złączki skręcane za pomocą których użytkownik jest w stanie podłączyć standardowy wężyk silikonowy jak również ciśnieniowy PU. Zasilanie zaworu odbywa się za pomocą trzy żyłowego przewodu. Wtyczka z uziemieniem zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Specjalistyczna cewka elektrozaworu (1,3V) wytwarza niewielką ilość ciepła, a aluminiowy korpus sprawnie je odprowadza. Korpus zaworu jest w pełni rozbieralny co umożliwia jego konserwacje gdy pod tłoczek dostanie się nieporządane ciało obce (np. kawałek taśmy teflonowej)

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl