SL-AQUA Blue Wizard Conditioner 250ml

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 22BB-370D8
Producent: SL-Aqua
Opis produktu

SL-Aqua Blue Wizard Water Conditioner jest preparatem przeznaczonym do uzdatniania oraz mineralizowania wody w akwariach słodkowodnych z krewetkami karłowatymi w których stosowana jest woda z filtrów RO.
Preparat nadaje się także do stosowania w akwariach z rybami słodkowodnymi (gupiki, pielęgnice afrykańskie, złote rybki, arrowany itp. itd.).

Preparat dostarcza krewetkom niezbędne minerały do prawidłowej budowy pancerza, zapewnia widoczny wzrost pigmentacji oraz cechuje się większym wskaźnikiem przeżywalności krewetek. Mineralizator dostarcza wapń, magnez, sód, potas oraz inne minerały najwyższej jakości potrzebne do prawidłowego funkcjonowania krewetek karłowatych.

Blue Wizard przeszedł szereg rygorystycznych testów SGS ( Laboratorium badań żywności i produktów konsumenckich) w wyniku czego mamy zagwarantowane że zawiera tylko składniki najwyższej jakości.

SL-Aqua Blue Wizard Water Conditioner posiada wszystkie niezbędne mikroelementy potrzebne dla zdrowego oraz zbilansowanego krewetkarium. Preparat pozwala krewetkom prawidłowo przechodzić proces wylinki i rozwijać się bez komplikacji.

Jedną z największych zalet płynnych mineralizatorów w odróżnieniu od mineralizatorów w proszku jest to, że w postaci płynnej dawkowanie jest łatwiejsze oraz to że, preparaty w płynie równomiernie rozprzestrzeniają się w słupie wody w przeciwieństwie do mineralizatorów w proszku i nie powstają miejsca w których jest kumulacja minerałów oraz miejsca gdzie tych minerałów brak. Przy stosowaniu podłoży aktywnych najwyższej jakości, o dobrym buforze przy stosowaniu Blue Wizard, PH będzie się utrzymywało w zakresie 5.8-6.4.

Sposób użycia:
Sposób użycia: 10 ml preparatu na każde 100 litrów wody podnosi twardość ogólną o 1 dGH. Każde naciśnięcie odpowiada 2 ml.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl