Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Minerały do wody RO
49
PLN
SL-Aqua Red Wizard Conditioner 250ml

SL-Aqua Red Wizard Conditioner 250ml

in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka:
24 godziny
Kod produktu:
7CA9-972D2
Producent:
SL-Aqua
cena: 49,00 zł
cena netto: 39,84 zł
szt.

Opis

Sl Aqua - Red Wizard Conditioner jest preparatem przeznaczonym do uzdatniania oraz mineralizowania wody w akwariach słodkowodnych z rybami w których stosowana jest woda z filtrów RO. Preparat nadaje się do stosowania w akwariach z rybami słodkowodnymi (m.in. gupiki, pielęgnice afrykańskie, złote rybki, arrowany itp..).

Preparat dostarcza niezbędne minerały do prawidłowej budowy pancerza, zapewnia widoczny wzrost pigmentacji oraz cechuje się większym wskaźnikiem przeżywalności ryb. Mineralizator dostarcza wapń, magnez, sód, potas oraz inne minerały najwyższej jakości potrzebne do prawidłowego funkcjonowania ich organizmów.

Red Wizard przeszedł szereg rygorystycznych testów SGS ( Laboratorium badań żywności i produktów konsumenckich) w wyniku czego mamy zagwarantowane że zawiera tylko składniki najwyższej jakości. SL-Aqua Red Wizard Water Conditioner posiada wszystkie niezbędne mikroelementy potrzebne dla zdrowego oraz zbilansowanego akwarium. Jedną z największych zalet płynnych mineralizatorów w odróżnieniu od mineralizatorów w proszku jest to, że w postaci płynnej dawkowanie jest łatwiejsze oraz to że, preparaty w płynie równomiernie rozprzestrzeniają się w słupie wody w przeciwieństwie do mineralizatorów w proszku i nie powstają miejsca w których jest kumulacja minerałów oraz miejsca gdzie tych minerałów brak. Przy stosowaniu podłoży aktywnych najwyższej jakości, o dobrym buforze przy stosowaniu Red Wizard PH będzie się utrzymywało w zakresie 7.0-7.2.

Sposób użycia:
Sposób użycia: 10 ml preparatu na każde 100 litrów wody podnosi twardość ogólną o 1 dGH. Każde naciśnięcie odpowiada 2 ml.

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl