Akcesoria i odbłyśniki do akwarium

Opcje przeglądania
Cena od:     do:  
 

Szeroka gama akcesoriów do akwariów, to wiele możliwości zaaranżowania wodnego świata fauny i flory. Niezbędne części dostępne w naszej ofercie mają nie tylko pełnić rolę dekoracji i podnosić walory estetyczne, ale przede wszystkim służyć poprawie komfortu środowiska wodnego i wpływać na prawidłowy rozwój organizmów żywych. Uchwyty metalowe do lamp w akwarium mają więc służyć podniesieniu wygody w obrębie sztucznego zbiornika, a także gwarantować użyteczność w procesie montażu, regulacji i pielęgnacji.

Niezbędne akcesoria do akwarium

Uniwersalne odbłyśniki i uchwyty do lamp w akwarium to elementy, które na pozór wydają się mało istotne, jednakże z czasem dostrzegamy, że tak pozornie nieistotne detale znacznie poprawiają jakość i komfort zwierząt oraz roślin wodnych. Uniwersalne rozwiązania z prostym i intuicyjnym montażem z pewnością zagwarantują satysfakcję użytkowania niezależnie od sytuacji i pojemności akwarium.

Akcesoria do oświetlenia akwarium

Akcesoria do oświetlenia dostępne w naszej ofercie przykuwają uwagę. Wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal doskonale podkreślają nowoczesny charakter wodnej hodowli. Wysokiej jakości materiały pozostają odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także są niezwykle proste w procesie pielęgnacji. Jesteśmy przekonani, że dostępna oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia do akwarium.

Jak wybrać uchwyty metalowe do lamp w akwarium?

Uchwyty metalowe do lamp w akwarium mają za zadanie umiejscowić świetlówkę w pokrywie w sposób bezpieczny i zarazem korzystny dla organizmów żyjących w zbiorniku. Konstrukcja, jak i sposób wykonania został dokładnie przemyślany. Prosty i funkcjonalny design świetnie sprawdza się w chwili montażu, jak i w procesie użytkowania lampy. Przemyślana konstrukcja może nie sprawdzić się w chwili niewłaściwego doboru rozmiaru uchwytu. W celu spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów w naszej ofercie mamy kilka możliwości, co pozwala wybrać uchwyt tożsamy z indywidualnymi potrzebami. Istotną wartością są parametry określane zgodnie z właściwościami świetlówek. Przykładowo oznaczenie T8 będzie w pełni kompatybilne ze wszystkimi świetlówkami T8 o średnicy 26 mm.

Czym charakteryzują się odbłyśniki do akwarium?

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu faunie i florze warto wykorzystać potencjał wszystkich niezbędnych akcesoriów do akwarium, których zadaniem jest ochrona i podnoszenie jakości życia w środowisku wodnym. Przykładem jest między innymi perfekcyjnie zaprojektowana geometria dostępnych w naszej ofercie odbłyśników. Ich zadaniem jest zwiększenie natężenia światła nawet o 100%, co korzystnie wpływa na prawidłowy rozwój i koordynację naturalnych procesów biologicznych. Odbłyśniki do akwarium gwarantują maksymalny stopień natężenia światła, dzięki wymiennej folii odblaskowej. Oprócz wspomnianego parametru zwiększenia natężenia światła stanowią osłonę światłoszczelną w sytuacji, kiedy pokrywa zbiornika jest otwarta. W celu ułatwienia montażu wszystkie dostępne w naszej ofercie odbłyśniki zostały wyposażone w uchwyty do świetlówek o zróżnicowanych rozmiarach kompatybilnych z rozmiarem świetlówek.

 

Zróżnicowany asortyment

Każdy z Państwa ma własną wizję akwarium. To dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo tak zróżnicowane produkty.

Wysyłka w 48 godzin

Inaczej, niż pozostałe sklepy akwarystyczne działające w internecie my dbamy o to, żeby oferowane przez nas produkty zawsze były na magazynie.

Atrakcyjne rabaty

Proponujemy system atrakcyjnych rabatów, dzięki którym mogą Państwo sporo zaoszczędzić.

Pełny asortyment roślin

Oferujemy pełny asortyment w zakresie akwarystyki roślinnej. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. nawozy, podłoża dla roślin, oświetlenie czy technikę CO2.

Profesjonalne doradztwo

Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, aby przybliżyć Państwa do realizacji akwarystycznych marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl