Automatyka i elektronika do akwarium

Zarówno małe, jak i duże akwaria nie mogłyby dobrze funkcjonować bez sprawnej automatyki do akwarium, czyli urządzeń, dzięki którym codzienna opieka nad florą i fauną jest o wiele łatwiejsza i skuteczniejsza. W sklepie Amazonia24 znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, kiedy rozpoczynasz swoją przygodę z akwarystyką lub też od dawna się nią interesujesz. Co znajdziesz w naszym asortymencie elektroniki?

Karmniki, uchwyty do wężyków, automatyczne dolewki

  • Automaty do karmienia zapewniają regularne zaopatrzenie mieszkańców akwarium w pokarm - co ważne nawet w przypadku nieobecności właściciela. Dzięki maksymalnie 12 dostarczonym porcjom chronią one pokarm przed wilgocią i zapewniają optymalną ilość posiłku na dobę. Bezpieczne zasilanie bateriami – zasilacz dostępny jako akcesorium to zapewnione płynne przełączenie na tryb baterii w przypadku przerwy w zasilaniu prądem.
  • Uchwyt do wężyków dozujących - produkt można wygodnie zamocować na brzegach akwarium. Urządzenie pozwala na instalację aż czterech wężyków.
  • Automatyczna dolewka optyczna - kompaktowe, niezawodne i w pełni bezpieczne urządzenie. Zapewnia doskonałą kontrolę i właściwe funkcjonowanie akwarium. Dzięki systemom alarmowym możesz naprawdę profesjonalnie zadbać o swoje  akwarium. Urządzenie posiada: alarm braku wody, obustronna histerezę, alarm przepełnienia.
  • Dozownik płynów dla rybek - rozwiązanie idealne dla każdego akwarysty, pozwalające zsynchronizować ze sobą kolejne porcje płynów. Dzięki możliwości podawania płynnych pokarmów urządzenie to można również wykorzystać jako automatyczny karmnik dla rybek (automatyczne akwaria).

Praktyczne urządzenia automatyczne do Twojego akwarium

Dostępne w naszym asortymencie urządzenia to gwarancja rzetelnej opieki oraz troski o życie w akwarium. Wszystkie urządzenia są praktycznie i doskonale spełniają swoją funkcję. Warto zaznaczyć, że urządzenia te są niezbędne w przypadku wyjazdu właściciela oraz jego dłuższej nieobecności w domu. Nawet podczas wyjazdu możesz więc być spokojny o komfort życia flory i fauny w Twoim akwarium.

Najlepsza automatyka do akwarium

Zapraszamy do sprawdzania oferty naszego sklepu i wybrania zaprezentowanych produktów, w tym tych znajdujących się w kategorii: “Automatyka”. Oferujemy tylko sprawdzone urządzenia, które usprawniają i ułatwiają codzienną opiekę nad akwarium. Jeśli masz więcej pytań związanych z danym produktem bądź nie wiesz, w jaki sposób go zainstalować, zachęcamy do kontakt. Pomożemy w zakupie najlepszych urządzeń do typu oraz wielkości Twojego akwarium.

 

Zróżnicowany asortyment

Każdy z Państwa ma własną wizję akwarium. To dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo tak zróżnicowane produkty.

Wysyłka w 48 godzin

Inaczej, niż pozostałe sklepy akwarystyczne działające w internecie my dbamy o to, żeby oferowane przez nas produkty zawsze były na magazynie.

Atrakcyjne rabaty

Proponujemy system atrakcyjnych rabatów, dzięki którym mogą Państwo sporo zaoszczędzić.

Pełny asortyment roślin

Oferujemy pełny asortyment w zakresie akwarystyki roślinnej. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. nawozy, podłoża dla roślin, oświetlenie czy technikę CO2.

Profesjonalne doradztwo

Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, aby przybliżyć Państwa do realizacji akwarystycznych marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl