Filtry zewnętrzne

Opcje przeglądania
  • 1
  • |
  • 2
Tetra EX 1200 plus

Tetra EX 1200 plus

Producent: Tetra
Cena: 579,99 zł
Tetra EX 400 plus

Tetra EX 400 plus

Producent: Tetra
Cena: 299,99 zł
Tetra EX 600 plus

Tetra EX 600 plus

Producent: Tetra
Cena: 319,00 zł
Tetra EX 800 plus

Tetra EX 800 plus

Producent: Tetra
Cena: 399,99 zł
Aqua Nova NCF 1000

Aqua Nova NCF 1000

Producent: Aqua Nova
Cena: 235,00 zł
Aqua Nova NCF 1500

Aqua Nova NCF 1500

Producent: Aqua Nova
Cena: 268,99 zł
Aqua Nova NCF 2000

Aqua Nova NCF 2000

Producent: Aqua Nova
Cena: 455,00 zł
Aqua Nova NCF 600

Aqua Nova NCF 600

Producent: Aqua Nova
Cena: 185,00 zł
Aqua Nova NCF 800

Aqua Nova NCF 800

Producent: Aqua Nova
Cena: 199,00 zł
Aquael MIDI Kani 800

Aquael MIDI Kani 800

Producent: Aquael
Cena: 243,00 zł
Aquael Ultramax 1000

Aquael Ultramax 1000

Producent: Aquael
Cena: 419,99 zł
Aquael Ultramax 1500

Aquael Ultramax 1500

Producent: Aquael
Cena: 469,99 zł
Aquael Ultramax 2000

Aquael Ultramax 2000

Producent: Aquael
Cena: 554,99 zł
  • 1
  • |
  • 2

Właściwy proces filtracji to gwarancja dobrze funkcjonującego zbiornika akwarystycznego. To od niej właśnie zależy kondycja naszego akwarium. Dobrej jakości filtry, dopasowane indywidualnie w zależności od objętości akwarium umożliwią skuteczne oczyszczenie wody z nieczystości - resztek unoszącego się pokarmu, odchodów ryb czy szczątek roślin. Na rynku dostępne są filtry wewnętrzne a także zewnętrzne - kubełkowe lub kaskadowe. Filtry zewnętrzne przeznaczone są praktycznie do każdego rodzaju zbiornika akwarystycznego  ze szczególną dedykacją zbiorników o większej objętości. Warstwowy układ mediów filtrujących poza oczyszczeniem wody z cząsteczek bierze także aktywny udział w procesach filtracji biologicznej a także aktywnie wspiera m.in. procesy związane z cyklem azotowym. Produkty potrzebne do przeprowadzania filtracji zewnętrznej w akwarium są dostępne za pośrednictwem naszego sklepu, prowadzimy sprzedaż wielu produktów o różnych właściwościach, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów.

Zbawienny wpływ filtrowania wody akwariowej

Akwarystyka to pasja, która przynosi jej miłośnikom wiele radości i dumy. Aby jednak w pełni cieszyć się swoją hodowlą, należy przede wszystkim zadbać o jej stan i kondycję. Tu pojawiają się różne metody oraz sposoby filtrowania wody w zbiornikach. Każdy akwarysta  musi dobrać odpowiedni rodzaj do swojej hodowli, jednym z najczęściej wykorzystywanych i powszechnie stosowanych sposobów na oczyszczanie wody akwariowej jest użycie filtrów zewnętrznych. Jest to metoda sprawdzona i bezpieczna, używana przez ogromną grupę osób zajmujących się zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie hodowlą flory i fauny wodnej. Zastosowanie tej metody filtrowania w Twoim akwarium, przyniesie Ci korzyści w postaci poprawnie i dokładnie oczyszczonej wody. Produkty niezbędne do zainstalowania w przydomowych zbiornikach wodnych są dla Państwa dostępne za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. W ofercie znajdują się również produkty przeznaczone do filtracji wody.

Oferta filtrów zewnętrznych w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdują się filtry zewnętrzne renomowanych marek, jak Tetra, Sera, AquaNova, Aquael, Hydor, których skuteczność została potwierdzona przez opinię wielu doświadczonych akwarystów. Posiadamy filtry przeznaczone do zbiorników o różnej objętości w atrakcyjnych cenach. W zestawy poszczególnych filtrów wchodzą niezbędne elementy dodatkowe do instalacji i poprawnego działania urządzenia. Produkty są sprawdzone, funkcjonalne i co najważniejsze - całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, staną się podstawą oczyszczenia oraz poprawy stanu wody w Twoim akwarium.

Czyste akwarium dzięki naszym filtrom

Utrzymanie czystego, wolnego od szkodliwych substancji i zanieczyszczeń środowiska wodnego jest obowiązkiem każdego hodowcy, dlatego też warto zadbać o rybki, odpowiednio przygotowując im miejsce do życia. Pielęgnując hodowlę, wpływasz pozytywnie na kondycję oraz stan zwierząt i roślin, które znajdują się w akwarium. Używając produktów dostępnych w naszym sklepie, stawiasz na jakość i prawidłowe działanie urządzeń do zewnętrznego filtrowania wody. Nasze produkty są sprawdzone, ich instalacja przyniesie natychmiastowe efekty czystej wody zbiornikowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Zróżnicowany asortyment

Każdy z Państwa ma własną wizję akwarium. To dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo tak zróżnicowane produkty.

Wysyłka w 48 godzin

Inaczej, niż pozostałe sklepy akwarystyczne działające w internecie my dbamy o to, żeby oferowane przez nas produkty zawsze były na magazynie.

Atrakcyjne rabaty

Proponujemy system atrakcyjnych rabatów, dzięki którym mogą Państwo sporo zaoszczędzić.

Pełny asortyment roślin

Oferujemy pełny asortyment w zakresie akwarystyki roślinnej. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. nawozy, podłoża dla roślin, oświetlenie czy technikę CO2.

Profesjonalne doradztwo

Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, aby przybliżyć Państwa do realizacji akwarystycznych marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl