Mini lampy LED do akwarium

Niewielkie akwaria cieszą się ogromną popularnością. Niegdyś problemem było wyposażenie mniejszego zbiornika z uwagi na niepełną ofertę akcesoriów. Zbyt duże gabaryty nie spełniały oczekiwań akwarystów. Mini lampki LED do akwarium to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów, którzy pragną zagwarantować najlepsze warunki rozwoju dla hodowanej fauny i flory wodnej. Precyzyjnie zaprojektowane konstrukcje przykuwają uwagę. Nowoczesny design, satysfakcjonujące parametry i łatwy sposób montażu to tylko kilka z najważniejszych zalet mini lamp dostępnych w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami konkretnych modeli o zróżnicowanych właściwościach i kolorystyce.

Nowoczesne mini lampki do akwarium

Innowacyjna technologia, nowoczesny design i energooszczędność diod LED, to niewątpliwie istotne korzyści, które wpływają na dokonanie satysfakcjonującego zakupu mini lampek do akwariów. Jednak najważniejszym czynnikiem pozostaje komfort i bezpieczeństwo zagwarantowane faunie i florze zamieszkującej zbiornik. Zarówno zwierzęta (nie tylko ryby), jak i rośliny potrzebują stałego dopływu wiązek światła o właściwie dopasowanym natężeniu, aby móc bezwiednie realizować wszystkie naturalne procesy zachodzące w organizmie. Instalacja oświetleniowa powinna emitować światło przez cały czas zgodnie z naturalnymi potrzebami konkretnych gatunków. Dostępne w naszej ofercie mini lampki zostały przystosowane do emisji równomiernego światła zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Nowoczesne rozwiązania są w stanie dostosować idealnie dobrane parametry przy jednoczesnej oszczędności energii.

Rodzaje mini lamp

W naszej ofercie stawiamy na innowacje. Dostępne mini lampy montowane przy mniejszych zbiornikach gwarantują ponadprzeciętne funkcjonalności z uwagi na zaawansowane technologicznie parametry. Skupiamy się na łączeniu oryginalnego wzornictwa z równie imponującymi możliwościami, co pozwala jeszcze lepiej usprawnić proces emisji światła i zarazem zagwarantować najlepsze warunki rozwoju w środowisku wodnym. Lampy do akwarium rozróżnione na Plant i Sunny charakteryzują się mocą 6W. Konstrukcja wykonana z trwałych i solidnych materiałów w stonowanej kolorystyce. Nowoczesne diody LED w obu przypadkach gwarantują energooszczędną i długą eksploatację. Dodatkowym atutem jest wyposażenie w system autoregulacji poprzez wyposażenie w dodatkowe diody, które reagują w sytuacji, kiedy podstawowe diody ulegają awarii, dzięki czemu nawet w skrajnych sytuacjach akwarium jest prawidłowo oświetlone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl