Narzędzia do akwarium i akcesoria akwarystyczne

Opcje przeglądania
Cena od:     do:  
 

Akwaria ogólne, porośnięte roślinnością akwarystyczną czy też akwaria roślinne, które zostały założone w celu aranżacji podwodnych ogrodów wymagają specjalnej opieki akwarysty głównie z uwagi na charakter estetyczny zbiornika. Dzięki doskonałym możliwościom asymilacyjnym rośliny nawet w dużej ilości nie zagrażają faunie o ile poziom gazów zawartych w zbiorniku (w tym celu warto regularnie wykonywać test NO3, CO2 oraz poziom stężenia tlenu) nie będzie przekraczał dopuszczalnych norm. Do obsługi dna zielonego zbiornika idealnie sprawdzą się nożyczki akwarystyczne w formie wygiętej oraz pęsetki, dzięki którym z łatwością poprawimy ułożenie rośliny in vitro (konieczne rozdzielnie i obsadzenie skupisk, inaczej niż w przypadku roślin koszyczkowych), a także podłożymy kapsułki i pałeczki nawozów przeznaczonych do aplikacji pod warstwą korzeniową.

Narzędzia akwarystyczne do roślin w akwarium

Doświadczeni akwareliści doskonale wiedzą, że odpowiednio dobrane rośliny to nie wszystko. Aby zagwarantować najlepsze warunki rozwoju oraz uzyskać bujne pnącza zdobiące zbiornik, należy wdrożyć czynności pielęgnacyjne, jak w przypadku ozdób hodowanych w donicach lub bezpośrednio na gruncie. Dbając o komfort naszych klientów, prezentujemy niezbędne akcesoria oraz narzędzia do roślin w akwarium, których wykorzystanie z pewnością wpłynie pozytywnie zarówno na florę, jak i faunę wodną. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania, wykonane z trwałych, odpornych materiałów. Dodatkowo proponujemy bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu zakup niezbędnych artykułów będzie w pełni satysfakcjonujący i dopasowany do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą akwariów.

Najlepsze narzędzia akwarystyczne

Dobór odpowiednich narzędzi akwarystycznych ma istotne znaczenie w pracach pielęgnacyjnych. Przede wszystkim powinny być wykonane z najlepszej jakości stali nierdzewnej, której kontakt z wodą nie wpłynie na estetykę oraz funkcjonalność konstrukcji. Nie bez znaczenia pozostaje precyzja wykonania narzędzi do akwarium. Ważnym jest, aby pomogły zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół, usprawniając proces użytkowania oraz nie prowadząc do uszkodzeń pnączy i korzeni wspierających prawidłowy rozwój roślinności.

Skorzystaj z naszej oferty

W naszej ofercie prezentujemy szereg narzędzi akwarystycznych o różnych właściwościach i rozmiarach, co z pewnością wpłynie na dokonanie satysfakcjonującego zakupu. Oferujemy m.in.: proste oraz zagięte pęsety służące do sadzenia roślin, różnorodne nożyczki umożliwiające zapanowanie nad estetyką roślin, wyrównywarki do podłoża, odmulacze, które w łatwy i prosty sposób pomagają w wyczyszczeniu filtra.

 

Zróżnicowany asortyment

Każdy z Państwa ma własną wizję akwarium. To dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo tak zróżnicowane produkty.

Wysyłka w 48 godzin

Inaczej, niż pozostałe sklepy akwarystyczne działające w internecie my dbamy o to, żeby oferowane przez nas produkty zawsze były na magazynie.

Atrakcyjne rabaty

Proponujemy system atrakcyjnych rabatów, dzięki którym mogą Państwo sporo zaoszczędzić.

Pełny asortyment roślin

Oferujemy pełny asortyment w zakresie akwarystyki roślinnej. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. nawozy, podłoża dla roślin, oświetlenie czy technikę CO2.

Profesjonalne doradztwo

Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, aby przybliżyć Państwa do realizacji akwarystycznych marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl