Nawozy do podłożenia do akwarium

Opcje przeglądania
Cena od:     do:  
 

Nawozy do akwarium w formie funkcjonalnych kapsułek to doskonały sposób na zadbanie o prawidłowy rozwój roślin już na płaszczyźnie korzenia. Aby prawidłowo stymulować wzrost roślin oraz dostarczyć im wszelkich właściwych substancji kapsułki systematycznie uwalniają bogate w azot, fosfor i potas składniki, dzięki którym korzenie roślin stają się silne, a przy odrobinie biostymulantów zapewniają odpowiedni wzrost. Internetowy sklep akwarystyczny Amazonia24 posiada ofertę bogata w naturalnego pochodzenia nawozy. Planta, Ada czy Easy Life Roots to tylko niektóre z nich.

Nawozy do podłożenia do akwarium i podłoża

Nawożenie roślin w akwarium, to jeden z kluczowych elementów pielęgnacji gwarantujący bujną i zdrowo rozwijającą się roślinność. Mimo iż rośliny potrafią bardzo dobrze zadbać o siebie i rozwijać się pomimo wyraźnych braków w witaminach, minerałach i nierzadko z ograniczoną emisją światła, to jednak właściwe nawożenie może zupełnie zmienić atrybuty dotychczasowych zielonych ozdób. Jesteśmy przekonani, że właściwie dobrany nawóz do podłoża znacznie poprawi jakość i estetykę roślin. Właściwa i przede wszystkim regularna pielęgnacja przełoży się na piękną naturalną barwę zielonych pnączy oraz ich ich zdrowy wygląd. Atutem hodowania roślinności w akwarium jest stabilizacja wzrostu glonów, które wpływają niekorzystnie na wodę i warunki panujące wewnątrz zbiornika.

Dlaczego nawóz do podłoża akwarium jest ważny?

Wielu akwarystów zapomina o nawożeniu podłoża akwarium, sądząc, że do prawidłowego rozwoju rośliny potrzebują wyłącznie światła. Z pewnością wiele odpornych odmian świetnie radzi sobie w ograniczonych warunkach, jednakże w celu zagwarantowania lepszego wzrostu i wzmocnienia, warto zastosować specjalne preparaty. Rośliny wodne niezbędne substancje pobierają z korzenia. System ten utrzymuje roślinę w stosunkowo dobrej kondycji, ale w sytuacji, kiedy zabraknie niezbędnych substancji odżywczych, zauważyć można znaczne pogorszenie stanu roślinności, ich osłabienie, aż w końcu obumieranie. Nawóz do podłoża jest więc najlepszą receptą na zadbanie o wodną florę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą podłoży do akwarium.

Nawóz do akwarium - rodzaje

Nawóz do akwarium dostępny w naszej ofercie występuje w wielu wariantach. Chętnie wybierane proszki, tabletki, kapsułki oraz paluszki stanowią łatwy i szybki proces aplikacji substancji odżywczych w odpowiednim miejscu. Suche nawozy wydają się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem z uwagi na umiejscowienie składników pokarmowych w konkretnym miejscu, co jest trudniejsze do wykonania w przypadku substancji płynnych. Zawarte wewnątrz składniki pozostają bezpieczne dla organizmów żywych. Nawóz do podłożenia to przede wszystkim kompleksowy zbiór niezbędnych witamin i minerałów wzmacniających oraz regenerujących osłabione korzenie, a w dalszej perspektywie rośliny, które dumnie zdobią zbiorniki i chronią akwarium przed rozwojem glonów.

 

Zróżnicowany asortyment

Każdy z Państwa ma własną wizję akwarium. To dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo tak zróżnicowane produkty.

Wysyłka w 48 godzin

Inaczej, niż pozostałe sklepy akwarystyczne działające w internecie my dbamy o to, żeby oferowane przez nas produkty zawsze były na magazynie.

Atrakcyjne rabaty

Proponujemy system atrakcyjnych rabatów, dzięki którym mogą Państwo sporo zaoszczędzić.

Pełny asortyment roślin

Oferujemy pełny asortyment w zakresie akwarystyki roślinnej. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. nawozy, podłoża dla roślin, oświetlenie czy technikę CO2.

Profesjonalne doradztwo

Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, aby przybliżyć Państwa do realizacji akwarystycznych marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl