Oświetlenie do akwarium

Opcje przeglądania
Cena od:     do:  
 

Oświetlenie do akwarium to wręcz niezbędny element wyposażenia domowego zbiornika wodnego. Zarówno zwierzęta, jak i rośliny potrzebują zachowania optymalnych warunków do prawidłowego rozwoju. Natężenie światła powinno więc być tożsame z naturalnymi warunkami, jakie panują w środowisku z którego pochodzą, poszczególne gatunki w przeciwnym razie może dojść do zahamowań ich wzrostu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy oświetlenie do akwarium o zróżnicowanych wartościach. Dostępne nowoczesne Leddy Slim, długowieczne Leddy Smart 2 czy oszczędne Leddy Tube Retrofit to tylko niewiele z propozycji.

Niezbędne i stylowe oświetlenie do akwarium

Bez odpowiedniego natężenia światła rozwój roślin, które do procesu fotosyntezy potrzebują stałego dopływu światła, nie powiedzie się. Podobnie zwierzęta wykorzystują dopływ światła do regulacji naturalnych procesów biologicznych. Współcześnie projektowane oświetlenia do akwarium zostały opracowane według najlepszych standardów gwarantujących funkcjonalność i estetykę. Stylowe, energooszczędne, eleganckie, uniwersalne i innowacyjne świetlówki LED to gwarancja najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Producenci oświetlenia montowanego przy akwarium doskonale połączyli to co wyjątkowe i przyciągające uwagę z funkcjonalnymi parametrami technicznymi, które powinny być punktem wyjścia w doborze odpowiedniego rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że dostępne w naszej ofercie świetlówki sprawdzą się w każdych warunkach. Świetlówki  montowane są w dużych akwariach, jak i niewielkich bryłach. Wykonane z dbałością o każdy szczegół są bardzo łatwe i niezwykle intuicyjne w czasie montażu. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą dekoracji do akwarium.

Cechy charakterystyczne oświetlenia w akwarium

Wybór oświetlenia w akwarium zawsze powinien dotyczyć właściwie dostosowanych parametrów świetlówki. Kluczowymi wskaźnikami są moc, barwa i natężenie światła, to one warunkują proces rozwoju i mają istotny wpływ na to, w jaki sposób funkcjonuje życie w zbiorniku. Chętnie wybierane są belki oświetleniowe, które dzięki uchwytom można w łatwy i szybki sposób zamocować w optymalnym miejscu. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest też oświetlenie uzupełniające w szczególności w nocy. Energooszczędne i łatwe w instalacji lampki w oryginalnym kształcie emitują niebieskie światło tożsame z naturalną, księżycową poświatą. Niebieskie światło bardzo korzystnie rozświetla wnętrze akwarium, a jednocześnie nie zakłóca naturalnego rytmu biologicznego fauny i flory wodnej. Nocne zwierzęta żerują w nocy, dlatego oświetlenie jest im niezbędne do satysfakcjonujących łowów. Ponadto wiązka niebieskiego światła może działać stymulująco w procesie rozmnażania.

Zalety właściwie dobranego oświetlenia akwariowego

Panele z diodami LED to niezwykle proste w użyciu i satysfakcjonujące oświetlenie akwariowe, które cieszy się niemałą popularnością wśród akwarystów. Do ich zalet należą między innymi:

- estetyczny wygląd

- nowoczesny design

- intuicyjny montaż

- energooszczędność świetlówki

- korzystne światło

- funkcjonalność.

 

Montowane na szybie, pokrywie akwarium lub bezpośrednio nad otwartym zbiornikiem pozostają całkowicie bezpieczne zarówno dla akwarysty, domowników, jak i organizmów wodnych.

 

Zróżnicowany asortyment

Każdy z Państwa ma własną wizję akwarium. To dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo tak zróżnicowane produkty.

Wysyłka w 48 godzin

Inaczej, niż pozostałe sklepy akwarystyczne działające w internecie my dbamy o to, żeby oferowane przez nas produkty zawsze były na magazynie.

Atrakcyjne rabaty

Proponujemy system atrakcyjnych rabatów, dzięki którym mogą Państwo sporo zaoszczędzić.

Pełny asortyment roślin

Oferujemy pełny asortyment w zakresie akwarystyki roślinnej. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. nawozy, podłoża dla roślin, oświetlenie czy technikę CO2.

Profesjonalne doradztwo

Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, aby przybliżyć Państwa do realizacji akwarystycznych marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl