Preparat na ślimaki i glony w akwarium

Opcje przeglądania
Cena od:     do:  
 

Niekiedy zwykły proces użytkowania akwarium wymaga zastosowania konkretnych preparatów na glony i ślimaki. Jedne z najskuteczniejszych znajdują się na stronie Amazonia24.pl, gdyż zwalczają niechciane organizmy powodujące spustoszenie w tym środowisku. Co ważne, wszystkie są przy tym w pełni bezpieczne dla flory bakteryjnej zbiornika. Preparaty na ślimaki pozbywają się między innymi niepożądanych odmian stanowiących zagrożenie dla ryb czy roślinności. Działają szybko, kompleksowo i skutecznie.

Brak przebarwienia wody

Jednym z polecanych jest preparat na ślimaki Femanga, który zasadniczo rozprawia się z niechcianymi mieszkańcami akwarium. Oczywiście należy przestrzegać odpowiedniego dawkowania, które jest związane między innymi z objętością konkretnego zbiornika. Warto dodać, że środek jest w pełni przyjazny dla środowiska i nie oddziałuje negatywnie na pozostałych, wodnych mieszkańców. Preparat na ślimaki w akwarium będzie zatem świetnym rozwiązaniem, tym bardziej że pojedyncze opakowanie wystarcza na tysiąc litrów wody. W trakcie kuracji trzeba ją jednak cyklicznie podmieniać, ale przy odrobinie wysiłku konkretny środek na ślimaki w akwarium może trwale ich się pozbyć.

Szeroka paleta produktów

Kompleksowa oferta firmy obejmuje również wybrany preparat na glony w akwarium. Oprócz ślimaków może w nim się bowiem również zagnieździć niechciana roślinność mająca negatywny wymiar estetyczny. Co gorsze, destrukcyjnie wpływa na jakość wody, powodując obniżenie warunków funkcjonowania ryb. Obserwując niespotykany gatunek wyglądający niczym spłaszczone drzewko, trzeba zastosować preparat na glony. Paleta tego rodzaju produktów jest szeroka i obejmuje takie marki, jak: Femanga, Sera, Tetra oraz SL-Aqua. Wszystkie są zróżnicowane cenowo oraz dostosowane do oczekiwań odbiorcy. 

Zachowanie środków ostrożności

Wybierając dany preparat na glony do akwarium, należy kierować się wedle wytycznych umieszczonych na opakowaniu. Zapewni to wtedy pełne bezpieczeństwo oraz właściwy poziom wykorzystania produktu. Środki są oparte o naturalne składniki i mikroelementy, jednak zwłaszcza te do stosowania w przypadku nasilenia problemu w akwarium nie powinny mieć kontaktu z miejscami wrażliwymi dla człowieka. Chodzi po prostu o to, by po ich użyciu między innymi umyć ręce i nie dotykać oczu.  Czasem mają one formę proszku, a niekiedy tabletek. Po zastosowaniu potrafią jednak ostać się na skórze, stąd warto stosować się do zaleceń producenta.

 

Zróżnicowany asortyment

Każdy z Państwa ma własną wizję akwarium. To dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo tak zróżnicowane produkty.

Wysyłka w 48 godzin

Inaczej, niż pozostałe sklepy akwarystyczne działające w internecie my dbamy o to, żeby oferowane przez nas produkty zawsze były na magazynie.

Atrakcyjne rabaty

Proponujemy system atrakcyjnych rabatów, dzięki którym mogą Państwo sporo zaoszczędzić.

Pełny asortyment roślin

Oferujemy pełny asortyment w zakresie akwarystyki roślinnej. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. nawozy, podłoża dla roślin, oświetlenie czy technikę CO2.

Profesjonalne doradztwo

Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, aby przybliżyć Państwa do realizacji akwarystycznych marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl