Wkłady filtracyjne odwróconej osmozy do akwarium

Opcje przeglądania
Producent
Cena od:     do:  
 

Podstawowym zastosowaniem wkładów filtracyjnych odwróconej osmozy jest zmiana parametrów wody pod kątem składu chemicznego. Proces ten jest bezwzględnie konieczny w sytuacji, kiedy gatunki ryb są szczególnie wymagające, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby wdrożyć postępowanie filtracyjne w akwariach roślinnych i morskich bez szczególnych wskazań biologicznych. Mechanizmy wraz z odpowiednio dopasowanym do zbiornika filtrem gwarantują znaczną poprawę parametrów wody, a tym samym wpływają korzystnie na funkcjonowanie wodnego ekosystemu. W naszej ofercie proponujemy prefiltr liniowy i węglowy liniowy w zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami prezentowanych wariantów, co z pewnością pozwoli na dokonanie satysfakcjonującego zakupu.

Odwrócona osmoza - korzyści

Wkłady filtracyjne odwróconej osmozy wpływają na poprawę jakości wody poprzez odseparowanie konkretnych zanieczyszczeń od zbiornika. Charakteryzują się wysoką zdolnością filtracji, ponieważ usuwają zanieczyszczenia z dokładnością do tysięcznych części mikrona. Pozbycie się 99% szkodliwych substancji, do których należą związki chemiczne, zawiesiny, zanieczyszczenia biologiczne i sedymentacyjne, ma znaczący wpływ na poprawę jakości życia w sztucznym środowisku wodnym oraz podniesienie bezpieczeństwa. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania cieszą się ogromną popularnością z uwagi na jakość i skuteczność.

Wymienne wkłady filtracyjne

Wymienne wkłady filtracyjne to uzupełnienie dla kompletnego wyposażenia filtrów RO. Możliwość wymiany filtra to korzystne rozwiązanie z punktu widzenia ekonomicznego i użytecznego. Montaż mechanizmu wraz z kompatybilnym filtrem po pewnym czasie wymaga wymiany struktury z uwagi na nagromadzone zanieczyszczenia. Niewykonanie tej czynności hamuje proces skutecznego pozbywania się szkodliwych dla organizmów substancji, co w przypadku wrażliwych gatunków może mieć tragiczne skutki. Dostępne w ofercie naszego sklepu wkłady są w bardzo korzystnych cenach, dzięki czemu proces ten z pewnością nie będzie obciążał domowego budżetu.

Kiedy należy wyposażyć akwarium we wkłady filtracyjne odwróconej osmozy?

Wkłady filtracyjne odwróconej osmozy nie są konieczne w każdej sytuacji, jednakże bywają hodowle, w których zastosowanie procesu RO jest niezbędne, aby zachować właściwą kondycję organizmów. Z pewnością do takich środowisk należy akwarium typowo morskie. Organizmy te są w sposób szczególny wyczulone na wszelkie zanieczyszczenia i nieprawidłowości, zatem zła jakość wody odbije się na ich zdrowiu. Podobna kwestia dotyczy krewetkarium. Związki miedzi, chemikalia a także twarda woda, to wręcz niebezpieczne środowisko dla wrażliwych krewetek.

 

Zróżnicowany asortyment

Każdy z Państwa ma własną wizję akwarium. To dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo tak zróżnicowane produkty.

Wysyłka w 48 godzin

Inaczej, niż pozostałe sklepy akwarystyczne działające w internecie my dbamy o to, żeby oferowane przez nas produkty zawsze były na magazynie.

Atrakcyjne rabaty

Proponujemy system atrakcyjnych rabatów, dzięki którym mogą Państwo sporo zaoszczędzić.

Pełny asortyment roślin

Oferujemy pełny asortyment w zakresie akwarystyki roślinnej. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. nawozy, podłoża dla roślin, oświetlenie czy technikę CO2.

Profesjonalne doradztwo

Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, aby przybliżyć Państwa do realizacji akwarystycznych marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl