ADA Bamboo Charcoal 1l

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Kod produktu: 74A5-8823C
Producent: ADA
Cena: 109,00 zł 109.00
ilość szt.
Zyskujesz 54 pkt [?]
Opis produktu

BAMBOO CHARCOAL
Wkład filtracyjny

WAŻNE
Przed zastosowaniem tego produktu przeczytaj uważnie zawarte w tej instrukcji zalecenia. Proszę zachować instrukcję po przeczytaniu w celu zachowania możliwości powtórnego jej przeczytania w razie konieczności.

•    Tylko do użytku w akwarium. Ten produkt jest przeznaczony tylko utrzymywania roślin i ryb tropikalnych w akwarium. Niewłaściwe i niezgodne z przeznaczeniem użycie tego produktu może spowodować poważne obrażenia cielesne lub zniszczenia materialne. Upewnij się, że używasz tego produktu zgodnie z instrukcją obsługi producenta.
•    NIE mieszaj tego produktu z innymi produktami producenta.
•    ZAWSZE pilnie przestrzegaj zalecanego dawkowania.
•    NIE dodawaj lekarstw lub substancji chemicznych do tego produktu. NIGDY nie mieszaj  tego produktu z jakimikolwiek materiałami innymi niż wyszczególnione w instrukcji obsługi.
•    Z powodu nieprzewidywalnej natury akwariów i ich mieszkańców, ADA nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek choroby, śmierć, utratę ryb, i/lub usychanie/śmierć roślin wodnych.
•    Ten produkt nie jest przeznaczony do spożycia. Jeżeli doszłoby do przypadkowego spożycia należy natychmiast spowodować wymioty i skontaktować się z lekarzem.
•    PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI.


Biologiczny System Filtracyjny firmy AQUA DESIGN AMANO składa się wysokiej jakości materiałów filtrujących, które stwarzają w akwarium stabilny i zdrowy system ekologiczny. Połączenie naturalnych materiałów filtrujących, używanych często do oczyszczania wody pitnej, z wysokiej jakości filtrem, umożliwia stworzenie bezpiecznego i wydajnego systemu filtracyjnego.


1.    Filtracja w Akwarium.
W cyklu obiegu azotu bakterie nitryfikacyjne biologicznie przetwarzają toksyczny amoniak, będący produktem rozkładu nieczystości pochodzących od ryb i gnijącej materii roślinnej, w praktycznie nieszkodliwy azotan. Wewnątrz filtra mikroorganizmy
(bakterie nitryfikacyjne i pierwotniaki), zasiedlają powierzchnię materiału filtrującego tworząc powłokę lub błonę. Pochłaniają drobną zawiesinę i cząsteczki koloidalne stanowiące pozostałości jedzenia dla ryb i obumarłe części roślin. Tak więc mikroorganizmy uwalniają akwarium ze zbędnego materiału, poprawiają klarowność wody i neutralizują szkodliwe substancje takie jak amoniak.
2.    Specjalne właściwości BAMBOO CHARCOAL
BAMBOO CHARCOAL to specjalnie oczyszczony węgiel drzewny, zaprojektowany i opracowany przez ADA. BAMBOO CHARCOAL był często używany do filtrowania wody pitnej. Jego porowata powierzchnia zapewnia dobrą cyrkulację wody co tym samym zapobiega zapychaniu się filtra. Poza filtracją mechaniczną BAMBOO CHARCOAL stanowi także dobre podłoże dla rozwoju bakterii. Tak więc BAMBOO CHARCOAL stanowi istotną część dobrze zrównoważonego ekosystemu w obsadzonym roślinami akwarium..

3. Sposób użycia.
-Usuń nagromadzony kurz poprzez lekkie spłukanie wodą.
-Instalując materiał filtracyjny wewnątrz filtra użyj przykładu jako wzorca.
-Gdyby doszło do zapchania się filtra oczyść materiał filtracyjny w wiadrze z wodą pochodzącą z akwarium.
Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl