Dodatki do wody Mironekuton 60g

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 844C-48203_20161124174128
Producent: -
Kategoria: Dodatki do wody
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
Zyskujesz 14 pkt [?]

Mironekuton 60g

Mironekuton super powder to sproszkowana forma japońskiego minerału Mironekutonu. Mironekuton super powder powstał podczas specjalnego procesu wielokrotnego mielenia i przesiewania. Założeniem naszym przy produkcji i przygotowaniu takiej właśnie postaci Mironekuton super powder było maksymalnie jak to możliwe osiągnięcie bardzo drobnego pyłu. Taka postać, drobno zmielonego Mironekuton super powder, umożliwia maksymalne uwolnienie cennych minerałów i pierwiastków śladowych w wodzie. Mironekuton super powder jest jedyną tak mocno rozdrobnioną formą Mironekuronu na rynku. Ten japoński minerał w postaci pyłu działa o wiele intensywniej niż Mironekuton w postaci skałki, który uwalnia w wodzie stopniowo i wolno zawarte w nim minerały.


Mironekuton super powder dzięki zawartości naturalnych minerałów i pierwiastków śladowych:
- Skutecznie wpływa na biologię, gdyż przyczynia się do rozwoju w akwariach mikrobiologii czyli korzystnych bakterii oraz towarzyszącej flory. Szczególnie polecany jest przy zakładaniu nowych zbiorników.
- Przy dojrzałych zbiornikach absorbuje zanieczyszczenia, dzięki czemu poprawia klarowność i jakość wody.
- Korzystnie działa na florę i faunę w akwarium.


Mironekuton super powder dostępny jest w szklanych opakowaniach 30g i 60g.  Firma Qualdrop, wykorzystała ciemne opakowania, które gwarantują najlepszą ochronę produktu.


Sposób użycia:
1. Najkorzystniej Mironekuton super powder stosować regularnie co 3-4 dni jedną płaską łyżeczkę na 20 litrów wody (1 płaska łyżeczka=0,8 g).
2. Przy zakładaniu nowego zbiornika Mironekuton super powder użyć między warstwy podłoża.
3. Zaleca się używać Mironekuton super powder przy każdej podmianie wody jedną płaską łyżeczkę na 20 litrów wody.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl