Podłoża specjalistyczne dla roślin Platinum Soil 1L Normal

Dostępność: oczekiwana dostawa
Kod produktu: 3CB8-87899_20190423155758
Producent: Platinum Soil
Cena: 18,00 zł 18.00
ilość szt.
Zyskujesz 9 pkt [?]

Platinum Soil 1L Normal

Posiadacie Państwo własny zbiornik wodny lub planujcie go założyć? Jeśli tak, to Platinum Soil 1L Normal jest produktem przeznaczonym właśnie dla Was. Jest to japońskie, aktywne podłoże akwarystyczne z naturalnej ziemi. Posiada mnóstwo korzystnych właściwości, a ponadto prezentuje się doskonale! Możemy zagwarantować, że Platinum Soil sprawi, że Państwa akwarium stanie się bardziej urokliwe. Nie ma lepszego sposobu na dekorację zbiornika, gdyż ciemna barwa podłoża uwydatnia zielone i czerwone kolory liści i pędów roślin. Oczywiście popularność i renomę Platinum Soil 1L Normal zawdzięcza swojej jakości i niesamowitym właściwościom. W naturalny sposób reguluje parametry wody oraz obniża wartości pH, GH, i KH. Produkt uznawany jest za jedno z najlepszych podłoży do hodowli krewetek, ryb oraz roślin wodnych. Zawiera duże ilości stopniowo uwalnianych składników odżywczych. Platinum Soil 1L dzięki własnościom filtracyjno-sorpcyjnym pomaga w utrzymaniu zdrowej i krystalicznej wody. Opakowanie 1L jest wystarczające dla małych zbiorników.

Podłoże występuje w czarnym kolorze
Dostępne opakowania:
8 litrów, 3 litry, 1 litr.
Sposób użycia:
Nie płukać podłoża przed użyciem. Umieścić odpowiednią ilość podłoża w akwarium. Dobrze jest zwilżyć podłoże przed posadzeniem roślin i ułożeniem aranżacji. Napełnić zbiornik bardzo powoli, tak żeby uniknąć wymywania substancji odżywczych z podłoża. Po zalaniu zbiornika woda może być mętna. Zmętnienie powinno ustąpić po paru godzinach przy sprawnie działającej filtracji. Na powierzchni tafli wody może wystąpić film. Nie ma to wpływu na jakość wody. Może być usunięty ręcznie albo po przez cyrkulację wody.
Rekomendowane ilości podłoża:
Akwarium 35 litrów 6 – 8 litrów podłoża
Akwarium 57 litrów 8 – 12 litrów podłoża
Akwarium 157 litrów 24 – 32 litrów podłoża
Zalety:
• bardzo szybko krystalizuje wodę
• obniża i stabilizuję parametry pH, GH, KH
• porowata struktura idealna do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych
• duża zawartość substancji odżywczych dla roślin akwariowych
• długa żywotność podłoża

Uwagi!
Nie stosować produktu Platinum Soil w połączeniu z innymi podłożami. Używać tylko do akwariów słodkowodnych do hodowli ryb ozdobnych i roślin nie przeznaczonych do konsumpcji. Nie stosować wkładów filtracyjnych oraz środków chemicznych obniżających pH i KH. W przeciwnym wypadku może dojść do niekontrolowanego spadku wartości pH i KH. Produkt nie jest lekiem na choroby roślin i ryb. Opakowanie może spowodować uduszenie. Chronić przed dziećmi.

Poniżej zdjęcia z mikroskopu elektronowego ukazujące złożoną porowatą strukturę granulek Platinum Soil.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl