Podłoża specjalistyczne dla roślin Platinum Soil 1L Powder

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 3CB8-87899_20161221152618
Producent: Platinum Soil
Cena: 18,00 zł 18.00
ilość szt.
Zyskujesz 9 pkt [?]

Platinum Soil 1L Powder

W naszym sklepie zawsze stawiamy na najwyższą jakość i atrakcyjne ceny. Identycznie jest także w przypadku produktu Platinum Soil 1L Powder. Jest to wyjątkowe, japońskie podłoże akwarystyczne. Na etapie produkcji zostaje specjalnie spiekane do ziarnistej, porowatej struktury. Właśnie dlatego posiada doskonałe własności filtracyjno-sorpcyjne. Warto także zauważyć, że kupując Platinum Soil w atrakcyjnej cenie, zyskują Państwo same korzyści. Przede wszystkim produkt wysokiej klasy, który posiada cenne właściwości oraz podłoże, które pozwala w łatwy sposób udekorować zbiornik. Platinum Soil Powder w wersji 1-litrowej jest wystarczający dla małych zbiorników wodnych. Nie trzeba więc od razu decydować się na większe opakowania. Ponadto zaznaczyć trzeba, że produkt ten jest wprost idealny dla hodowców krewetek oraz ryb i roślin. Zawiera duże ilości stopniowo uwalnianych składników odżywczych i zapewnia zrównoważony wzrost, natomiast porowata struktura podłoża czyni je doskonałym siedliskiem wspierającym rozwój bakterii nitryfikacyjnych.

Podłoże występuje w kolorze czarnym.
Dostępne opakowania:
8 litrów, 3 litry, 1 litr.
Sposób użycia:
Nie płukać podłoża przed użyciem. Umieścić odpowiednią ilość podłoża w akwarium. Dobrze jest zwilżyć podłoże przed posadzeniem roślin i ułożeniem aranżacji. Napełnić zbiornik bardzo powoli, tak żeby uniknąć wymywania substancji odżywczych z podłoża. Po zalaniu zbiornika woda może być mętna. Zmętnienie powinno ustąpić po paru godzinach przy sprawnie działającej filtracji. Na powierzchni tafli wody może wystąpić film. Nie ma to wpływu na jakość wody. Może być usunięty ręcznie albo po przez cyrkulację wody.
Rekomendowane ilości podłoża:
Akwarium 35 litrów 6 – 8 litrów podłoża
Akwarium 57 litrów 8 – 12 litrów podłoża
Akwarium 157 litrów 24 – 32 litrów podłoża
Zalety:
• bardzo szybko krystalizuje wodę
• obniża i stabilizuję parametry pH, GH, KH
• porowata struktura idealna do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych
• duża zawartość substancji odżywczych dla roślin akwariowych
• długa żywotność podłoża

Uwagi!
Nie stosować produktu Platinum Soil w połączeniu z innymi podłożami. Używać tylko do akwariów słodkowodnych do hodowli ryb ozdobnych i roślin nie przeznaczonych do konsumpcji. Nie stosować wkładów filtracyjnych oraz środków chemicznych obniżających pH i KH. W przeciwnym wypadku może dojść do niekontrolowanego spadku wartości pH i KH. Produkt nie jest lekiem na choroby roślin i ryb. Opakowanie może spowodować uduszenie. Chronić przed dziećmi.

Poniżej zdjęcia z mikroskopu elektronowego ukazujące złożoną porowatą strukturę granulek Platinum Soil.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl