Podłoża specjalistyczne dla roślin Platinum Soil 1L Super Powder

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 3CB8-87899_20190423160100
Producent: Platinum Soil
Cena: 18,00 zł 18.00
ilość szt.
Zyskujesz 9 pkt [?]

Platinum Soil 1L Super Powder

Wybór odpowiedniego podłoża do akwarium stanowi niezwykle ważny element. To właśnie od tego produktu zależy, czy rośliny akwariowe będą miały właściwe warunki do rozwoju. Odpowiednie podłoże zapewnia prawidłowe podtrzymywanie roślin oraz dostarcza substancji odżywczych, które są niezbędne dla właściwego wzrostu i optymalnego rozwoju. Podłoże Platinum Soil 1L Super Powder, dostępne w ofercie naszego sklepu akwarystycznego Amazonia24, to najlepszy wybór dla wszystkich miłośników wodnego świata. Platinum Soil 1L Super Powder stanowi podłoże, które wykonane zostało z naturalnej ziemi i ma doskonałe właściwości filtracyjno-sorpcyjne. Dobrej jakości podłoże akwarystyczne sprawi, że zyskasz możliwość stworzenia niezwykle estetycznie wyglądającego zbiornika, który stanie się prawdziwą ozdobą w każdym domu. Odpowiednia ilość niezbędnych składników odżywczych zapewnia świetne warunki do wzrostu, nawet w przypadku bardzo wymagających roślin. Platinum Soil 1L Super Powder to godny polecenia produkt, który możesz nabyć za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Amazonia24.

Podłoże występuje w czarnym kolorze.
Dostępne opakowania:
8 litrów, 3 litry, 1 litr.
Sposób użycia:
Nie płukać podłoża przed użyciem. Umieścić odpowiednią ilość podłoża w akwarium. Dobrze jest zwilżyć podłoże przed posadzeniem roślin i ułożeniem aranżacji. Napełnić zbiornik bardzo powoli, tak żeby uniknąć wymywania substancji odżywczych z podłoża. Po zalaniu zbiornika woda może być mętna. Zmętnienie powinno ustąpić po paru godzinach przy sprawnie działającej filtracji. Na powierzchni tafli wody może wystąpić film. Nie ma to wpływu na jakość wody. Może być usunięty ręcznie albo po przez cyrkulację wody.
Rekomendowane ilości podłoża:
Akwarium 35 litrów 6 – 8 litrów podłoża
Akwarium 57 litrów 8 – 12 litrów podłoża
Akwarium 157 litrów 24 – 32 litrów podłoża
Zalety:
• bardzo szybko krystalizuje wodę
• obniża i stabilizuję parametry pH, GH, KH
• porowata struktura idealna do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych
• duża zawartość substancji odżywczych dla roślin akwariowych
• długa żywotność podłoża

Uwagi!
Nie stosować produktu Platinum Soil w połączeniu z innymi podłożami. Używać tylko do akwariów słodkowodnych do hodowli ryb ozdobnych i roślin nie przeznaczonych do konsumpcji. Nie stosować wkładów filtracyjnych oraz środków chemicznych obniżających pH i KH. W przeciwnym wypadku może dojść do niekontrolowanego spadku wartości pH i KH. Produkt nie jest lekiem na choroby roślin i ryb. Opakowanie może spowodować uduszenie. Chronić przed dziećmi.

Poniżej zdjęcia z mikroskopu elektronowego ukazujące złożoną porowatą strukturę granulek Platinum Soil.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl