Podłoża specjalistyczne dla roślin Platinum Soil 3L Normal

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 3CB8-87899_20190423155617
Producent: Platinum Soil
Cena: 43,99 zł 43.99
ilość szt.
Zyskujesz 21 pkt [?]

Platinum Soil 3L Normal

Jeśli chcą Państwo zakupić dobrej jakości podłoże akwarystyczne, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Amazonia24. W swoim asortymencie posiadamy Platinum Soil 3L Normal, stanowiące aktywne podłoże akwarystyczne z naturalnej ziemi. Dzięki naszym produktom Państwa akwaria będą prezentować się doskonale. Podłoże w istotny sposób wpływa na estetykę całego zbiornika, a jednocześnie jest niezbędne do zapewnienia właściwych warunków dla rozwoju znajdujących się w jego wnętrzu roślin. Platinum Soil 3L Normal daje świetne warunki dla rozwoju roślinności. W naturalny sposób reguluje parametry wody, by były one optymalne dla ryb oraz roślin. Zalety naszych rozwiązań zostały docenione przez wielu akwarystów. Produkt należy stosować do hodowli ryb ozdobnych oraz roślin nieprzeznaczonych do konsumpcji. Platinum Soil 3L Normal w bardzo szybki sposób krystalizuje wodę oraz posiada dużą ilość substancji odżywczych. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

Podłoże występuje w czarnym kolorze
Dostępne opakowania:
8 litrów, 3 litry, 1 litr.
Sposób użycia:
Nie płukać podłoża przed użyciem. Umieścić odpowiednią ilość podłoża w akwarium. Dobrze jest zwilżyć podłoże przed posadzeniem roślin i ułożeniem aranżacji. Napełnić zbiornik bardzo powoli, tak żeby uniknąć wymywania substancji odżywczych z podłoża. Po zalaniu zbiornika woda może być mętna. Zmętnienie powinno ustąpić po paru godzinach przy sprawnie działającej filtracji. Na powierzchni tafli wody może wystąpić film. Nie ma to wpływu na jakość wody. Może być usunięty ręcznie albo po przez cyrkulację wody.
Rekomendowane ilości podłoża:
Akwarium 35 litrów 6 – 8 litrów podłoża
Akwarium 57 litrów 8 – 12 litrów podłoża
Akwarium 157 litrów 24 – 32 litrów podłoża
Zalety:
• bardzo szybko krystalizuje wodę
• obniża i stabilizuję parametry pH, GH, KH
• porowata struktura idealna do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych
• duża zawartość substancji odżywczych dla roślin akwariowych
• długa żywotność podłoża

Uwagi!
Nie stosować produktu Platinum Soil w połączeniu z innymi podłożami. Używać tylko do akwariów słodkowodnych do hodowli ryb ozdobnych i roślin nie przeznaczonych do konsumpcji. Nie stosować wkładów filtracyjnych oraz środków chemicznych obniżających pH i KH. W przeciwnym wypadku może dojść do niekontrolowanego spadku wartości pH i KH. Produkt nie jest lekiem na choroby roślin i ryb. Opakowanie może spowodować uduszenie. Chronić przed dziećmi.

Poniżej zdjęcia z mikroskopu elektronowego ukazujące złożoną porowatą strukturę granulek Platinum Soil.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl