Podłoża specjalistyczne dla roślin Platinum Soil 3L Powder

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 3CB8-87899
Producent: Platinum Soil
Cena: 43,99 zł 43.99
ilość szt.
Zyskujesz 21 pkt [?]

Platinum Soil 3L Powder

Każdy miłośnik akwarystyki doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak dużą rolę odgrywa właściwy rodzaj podłoża. Dlatego w ofercie naszego sklepu Amazonia24 przygotowaliśmy dla Państwa najwyższej jakości produkty, które idealnie sprawdzą się w domowych akwariach. Proponujemy podłoże akwarystyczne Platinum Soil 3L Powder, charakteryzujące się dobrymi właściwościami pozwalającymi na uzyskanie bardzo efektownego zbiornika. Oferowany przez nas produkt występuje w postaci ziarnistej, porowatej struktury, powstałej w wyniku procesu specjalistycznego spiekania. Dzięki takiej strukturze podłoże idealnie sprawdza się jako siedlisko wspierające rozwój bakterii nitryfikacyjnych. Właściwości podłoża znacząco pomagają w utrzymaniu zdrowej i czystej wody w zbiorniku. Platinum Soil 3L Powder zapewnia właściwe warunki do rozwoju roślin. Jest znakomitym wyborem dla flory, który jednocześnie nie szkodzi zwierzętom. Serdecznie zapraszamy!

Podłoże występuje w kolorze czarnym.
Dostępne opakowania:
8 litrów, 3 litry, 1 litr.
Sposób użycia:
Nie płukać podłoża przed użyciem. Umieścić odpowiednią ilość podłoża w akwarium. Dobrze jest zwilżyć podłoże przed posadzeniem roślin i ułożeniem aranżacji. Napełnić zbiornik bardzo powoli, tak żeby uniknąć wymywania substancji odżywczych z podłoża. Po zalaniu zbiornika woda może być mętna. Zmętnienie powinno ustąpić po paru godzinach przy sprawnie działającej filtracji. Na powierzchni tafli wody może wystąpić film. Nie ma to wpływu na jakość wody. Może być usunięty ręcznie albo po przez cyrkulację wody.
Rekomendowane ilości podłoża:
Akwarium 35 litrów 6 – 8 litrów podłoża
Akwarium 57 litrów 8 – 12 litrów podłoża
Akwarium 157 litrów 24 – 32 litrów podłoża
Zalety:
• bardzo szybko krystalizuje wodę
• obniża i stabilizuję parametry pH, GH, KH
• porowata struktura idealna do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych
• duża zawartość substancji odżywczych dla roślin akwariowych
• długa żywotność podłoża

Uwagi!
Nie stosować produktu Platinum Soil w połączeniu z innymi podłożami. Używać tylko do akwariów słodkowodnych do hodowli ryb ozdobnych i roślin nie przeznaczonych do konsumpcji. Nie stosować wkładów filtracyjnych oraz środków chemicznych obniżających pH i KH. W przeciwnym wypadku może dojść do niekontrolowanego spadku wartości pH i KH. Produkt nie jest lekiem na choroby roślin i ryb. Opakowanie może spowodować uduszenie. Chronić przed dziećmi.

Poniżej zdjęcia z mikroskopu elektronowego ukazujące złożoną porowatą strukturę granulek Platinum Soil.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl