Podłoża specjalistyczne dla roślin Platinum Soil 3L Super Powder

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 3CB8-87899_20161221152707
Producent: Platinum Soil
Cena: 43,99 zł 43.99
ilość szt.
Zyskujesz 21 pkt [?]

Platinum Soil 3L Super Powder

Istotną kwestią dla każdego akwarysty jest dobór odpowiedniego rodzaju podłoża. Dobrej jakości podłoże akwarystyczne pozwala na zapewnienie odpowiedniego środowiska do rozwoju ryb i roślin. W naszym sklepie internetowym Amazonia24 polecamy Państwu wysokiej jakości produkty, które doskonale sprawdzą się w Państwa zbiornikach. Platinum Soil 3L Super Powder to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Platinum Soil 3L Super Powder stanowi podłoże posiadające wiele zalet. Jego struktura zapewnia idealne warunki do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych. Podłoże zapewnia bardzo dużą ilość wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które są wymagane dla prawidłowego rozwoju roślinności. Platinum Soil 3L Super Powder charakteryzuje się również dużą żywotnością. Jeśli zależy Państwu na produkcie, który posiada doskonałe parametry oraz wydajność, serdecznie polecamy nasze podłoże.

Podłoże występuje w kolorze czarnym.
Dostępne opakowania:
8 litrów, 3 litry, 1 litr.
Sposób użycia:
Nie płukać podłoża przed użyciem. Umieścić odpowiednią ilość podłoża w akwarium. Dobrze jest zwilżyć podłoże przed posadzeniem roślin i ułożeniem aranżacji. Napełnić zbiornik bardzo powoli, tak żeby uniknąć wymywania substancji odżywczych z podłoża. Po zalaniu zbiornika woda może być mętna. Zmętnienie powinno ustąpić po paru godzinach przy sprawnie działającej filtracji. Na powierzchni tafli wody może wystąpić film. Nie ma to wpływu na jakość wody. Może być usunięty ręcznie albo po przez cyrkulację wody.
Rekomendowane ilości podłoża:
Akwarium 35 litrów 6 – 8 litrów podłoża
Akwarium 57 litrów 8 – 12 litrów podłoża
Akwarium 157 litrów 24 – 32 litrów podłoża
Zalety:
• bardzo szybko krystalizuje wodę
• obniża i stabilizuję parametry pH, GH, KH
• porowata struktura idealna do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych
• duża zawartość substancji odżywczych dla roślin akwariowych
• długa żywotność podłoża

Uwagi!
Nie stosować produktu Platinum Soil w połączeniu z innymi podłożami. Używać tylko do akwariów słodkowodnych do hodowli ryb ozdobnych i roślin nie przeznaczonych do konsumpcji. Nie stosować wkładów filtracyjnych oraz środków chemicznych obniżających pH i KH. W przeciwnym wypadku może dojść do niekontrolowanego spadku wartości pH i KH. Produkt nie jest lekiem na choroby roślin i ryb. Opakowanie może spowodować uduszenie. Chronić przed dziećmi.

Poniżej zdjęcia z mikroskopu elektronowego ukazujące złożoną porowatą strukturę granulek Platinum Soil.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl