Podłoża specjalistyczne dla roślin Platinum Soil 8L Normal

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 3CB8-87899_20170120142607
Producent: Platinum Soil
Cena: 104,99 zł 104.99
ilość szt.
Zyskujesz 52 pkt [?]

Platinum Soil 8L Normal

Podłoże akwarystyczne jest bardzo ważnym elementem, który ma wpływ na wzrost roślin, przejrzystość wody, jej parametry oraz względy estetyczne. Dlatego też przy wyborze odpowiedniego produktu należy dokładnie zwracać uwagę na dobrą jakość. Z tego powodu polecamy Państwu Platinum Soil 8L Normal, znajdujący się w ofercie naszego sklepu Amazonia24. Wysoka jakość i odpowiednie parametry, które charakteryzują nasze produkty, z pewnością zadowolą wszystkich klientów. Platinum Soil 8L Normal posiada bardzo dobre właściwości, które zachowane są przez długi czas. Substancje zawarte w podłożu docenione zostaną przez wszystkich akwarystów, którzy poszukują prostych i bardzo skutecznych rozwiązań. Platinum Soil 8L Normal zapewnia roślinom znajdującym się w zbiorniku wodnym odpowiednie substancje odżywcze wpływające na harmonijny wzrost i rozwój. Serdecznie polecamy nasze produkty zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym miłośnikom akwarystyki.

Podłoże występuje w kolorze czarnym.
Dostępne opakowania:
8 litrów, 3 litry, 1 litr.
Sposób użycia:
Nie płukać podłoża przed użyciem. Umieścić odpowiednią ilość podłoża w akwarium. Dobrze jest zwilżyć podłoże przed posadzeniem roślin i ułożeniem aranżacji. Napełnić zbiornik bardzo powoli, tak żeby uniknąć wymywania substancji odżywczych z podłoża. Po zalaniu zbiornika woda może być mętna. Zmętnienie powinno ustąpić po paru godzinach przy sprawnie działającej filtracji. Na powierzchni tafli wody może wystąpić film. Nie ma to wpływu na jakość wody. Może być usunięty ręcznie albo po przez cyrkulację wody.
Rekomendowane ilości podłoża:
Akwarium 35 litrów 6 – 8 litrów podłoża
Akwarium 57 litrów 8 – 12 litrów podłoża
Akwarium 157 litrów 24 – 32 litrów podłoża
Zalety:
• bardzo szybko krystalizuje wodę
• obniża i stabilizuję parametry pH, GH, KH
• porowata struktura idealna do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych
• duża zawartość substancji odżywczych dla roślin akwariowych
• długa żywotność podłoża

GRANULACJA: 3-4mm

Uwagi!
Nie stosować produktu Platinum Soil w połączeniu z innymi podłożami. Używać tylko do akwariów słodkowodnych do hodowli ryb ozdobnych i roślin nie przeznaczonych do konsumpcji. Nie stosować wkładów filtracyjnych oraz środków chemicznych obniżających pH i KH. W przeciwnym wypadku może dojść do niekontrolowanego spadku wartości pH i KH. Produkt nie jest lekiem na choroby roślin i ryb. Opakowanie może spowodować uduszenie. Chronić przed dziećmi.

Poniżej zdjęcia z mikroskopu elektronowego ukazujące złożoną porowatą strukturę granulek Platinum Soil.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl