Podłoża specjalistyczne dla roślin Platinum Soil 8L Powder

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 3CB8-87899_20160429163217
Producent: Platinum Soil
Cena: 104,99 zł 104.99
ilość szt.
Zyskujesz 52 pkt [?]

Platinum Soil 8L Powder

Sklep akwarystyczny Amazonia24 poleca Państwu doskonałej jakości podłoże Platinum Soil 8L Powder, charakteryzujące się znakomitymi parametrami. Nasze produkty cieszą się dużym uznaniem wśród osób poszukujących sprawdzonych i dających dobre rezultaty rozwiązań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że wszyscy nasi klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Podłoże akwarystyczne pełni funkcję estetyczną, gdyż dekoruje dno zbiornika. Jest jednak również bardzo ważne dla dostarczania roślinom odpowiednich składników odżywczych, które są niezbędne dla ich właściwego wzrostu. Platinum Soil 8L Powder posiada wszystkie elementy umożliwiające właściwy rozwój nawet najbardziej wymagających roślin. Porowata struktura zapewnia właściwy rozwój bakterii. Produkt reguluje parametry wody, stwarzając jak najlepsze warunki dla żyjącej w niej flory i fauny. Jeśli oczekują Państwo produktu o długiej żywotności i świetnych parametrach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Podłoże występuje w kolorze czarnym.
Dostępne opakowania:
8 litrów, 3 litry, 1 litr.
Sposób użycia:
Nie płukać podłoża przed użyciem. Umieścić odpowiednią ilość podłoża w akwarium. Dobrze jest zwilżyć podłoże przed posadzeniem roślin i ułożeniem aranżacji. Napełnić zbiornik bardzo powoli, tak żeby uniknąć wymywania substancji odżywczych z podłoża. Po zalaniu zbiornika woda może być mętna. Zmętnienie powinno ustąpić po paru godzinach przy sprawnie działającej filtracji. Na powierzchni tafli wody może wystąpić film. Nie ma to wpływu na jakość wody. Może być usunięty ręcznie albo po przez cyrkulację wody.
Rekomendowane ilości podłoża:
Akwarium 35 litrów 6 – 8 litrów podłoża
Akwarium 57 litrów 8 – 12 litrów podłoża
Akwarium 157 litrów 24 – 32 litrów podłoża
Zalety:
• bardzo szybko krystalizuje wodę
• obniża i stabilizuję parametry pH, GH, KH
• porowata struktura idealna do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych
• duża zawartość substancji odżywczych dla roślin akwariowych
• długa żywotność podłoża

Uwagi!
Nie stosować produktu Platinum Soil w połączeniu z innymi podłożami. Używać tylko do akwariów słodkowodnych do hodowli ryb ozdobnych i roślin nie przeznaczonych do konsumpcji. Nie stosować wkładów filtracyjnych oraz środków chemicznych obniżających pH i KH. W przeciwnym wypadku może dojść do niekontrolowanego spadku wartości pH i KH. Produkt nie jest lekiem na choroby roślin i ryb. Opakowanie może spowodować uduszenie. Chronić przed dziećmi.

Poniżej zdjęcia z mikroskopu elektronowego ukazujące złożoną porowatą strukturę granulek Platinum Soil.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl