Dodatki do wody SL-Aqua Z-1 Bio Protector

Dostępność: oczekiwana dostawa
Kod produktu: 0A7A-79225
Producent: SL-Aqua
Kategoria: Dodatki do wody
Cena: 59,90 zł 59.90
ilość szt.
Zyskujesz 29 pkt [?]

SL-Aqua Z-1 Bio Protector

SL-Aqua jest jedną z wiodących na rynku marek, która w swoim asortymencie posiada między innymi różnorodne dodatki do wody, mające na celu poprawić jej jakość i zapewnić organizmom żywym jak najlepsze dla nich warunki. Prezentowany dodatek do wody SL-Aqua Z-1 Bio Protector to absolutna nowość, a jednocześnie jedno z lepszych rozwiązań, jakie tylko można wybrać. Stworzony z naturalnych ekstraktów roślinnych, jest silnie skoncentrowany i niezwykle wydajny.

Działanie produktu od SL-Aqua

Głównym zadaniem oferowanego produktu jest kontrolowanie populacji plenari i stułbi w akwariach roślinnych, jak również w krewetkariach. Jest w pełni bezpieczny dla flory bakteryjnej w danym zbiorniku wodnym. Nie uszkadza on cyklu azotowego, nie jest szkodliwy dla ryb i roślin. Wystarczy zastosować się do zaleceń producenta, aby otrzymać to, na czym tylko nam zależy.

Sposób użycia

Do niewielkiej zlewki nabrać wodę z akwarium, w którym ma być zastosowany Z-1 Bio Protector.

Na każde 50 litrów wody, dodać 2 płaskie łyżeczki miarowe środka do zlewki z wodą z akwarium.

Następnie dobrze wymieszać.

Wlać powstały roztwór/zawiesinę do akwarium.

Kuracja trwa 1 tydzień. W tym czasie nie należy podmieniać wody w zbiorniku.

Po tygodniu należy podmienić 50 % wody.

Uwagi dodatkowe

Nie należy przekraczać sugerowanego dozowania. Kurację najlepiej jest rozpocząć po cotygodniowej podmianie wody w zbiorniku. Preparat Z-1 Bio Protector może mieć negatywny wpływ na niektóre gatunki ślimaków. Zaleca się na czas kuracji preparatem Z-1 Bio Protector usunąć ślimaki z akwarium.

Zaleca się przed podaniem preparatu Z-1 Bio Protector rozpuścić określoną dawkę w niewielkiej ilości wody akwariowej ok. 150 ml oraz następnie dokładnie wymieszać. Polecamy, aby najlepiej do tego celu użyć popularnego tzw. spieniacza do mleka. Następnie powstałą zawiesinę wlać do akwarium najlepiej przy wylocie filtra, co zapewni szybkie wymieszanie preparatu w akwarium.

Zalecany czas kuracji preparatem Z-1 Bio Protector tydzień. Przez ten czas nie należy podmieniać wody. Jeśli w zbiorniku, w którym zastosowano Z-1 Bio Protector była bardzo duża ilość plenarii woda może stać się mętna. Po tygodniu należy wykonać 50% podmianę wody i dodać bakterii np. PURIFY.

Jeśli po tygodniowej kuracji preparatem Z-1 Bio Protector redukcja populacji plenarii i stułbi jest zadowalająca, kurację należy zakończyć. W przeciwnym wypadku kurację można powtórzyć.

Opakowanie zawiera 10 g preparatu Z-1 Bio Protector. 1 Łyżeczka miarowa dołączona do opakowania odpowiada 0,18-0,19 g Z-1. 1 łyżeczka, to dawka na 25 l wody (2 łyżeczki na 50 litrów wody). Czyli opakowanie Z-1 Bio Protektor wystarczy na kurację ponad 52 zbiorników o pojemności 25 litrów.

Oryginalne opakowanie 10 g.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl