Uzdatniacze Sera ph/kh minus 250ml

Dostępność: oczekiwana dostawa
Kod produktu: D15E-86154_20190503124219
Producent: Sera
Kategoria: Uzdatniacze
Cena: 30,69 zł 30.69
ilość szt.
Zyskujesz 15 pkt [?]

Sera ph/kh minus 250ml

Słodka woda – jednak przyjazna/bezpieczna

Obniża poziom pH i KH
Reguluje twardość węglanową
Reguluje wartość pH
Dla odpowiednio miękkiej i lekko kwaśnej wody
Niektóre gatunki ryb (np. pielęgnice i skalary) są przystosowane do życia w bardzo miękkiej wodzie i potrzebują takich warunków szczególnie do rozmnażania się. Niemniej jednak woda może mieć zbyt wysoką twardość węglanową (KH) lub wartość pH może za silnie wzrosnąć z powodu naturalnych procesów fotosyntezy również wtedy, gdy w akwarium trzymane są inne gatunki ryb. W takich sutuacjach sera pH/KH-minus zapewnia niezawodną i szybką pomoc. Wartości pH i KH są natychmiastowo, precyzyjnie obniżane i regulowane. Stwarza to odpowiednie warunki bytowania, co sprawi, że ryby będą żywotne i zdrowe.

Wskazówka: Utrzymuj wartość KH na poziomie 4°dKH aplikując sera pH/KH-minus a następnie umieść sera super peat w filtrze w celu utrzymania efektu tropikalnej wody słodkiej.

Zalecane dawkowanie

Do obniżania twardości węglanowej (KH) o ok. 1°dKH dziennie, należy dodać 5 ml sera pH/KH-minus na każde 20 l wody

obniża KH i pH
natychmiastowa pomoc w przypadku ostrych zatruć amoniakiem
przygotowuje do zastosowania sera super peat (należy dostosować KH do 4°dKH za pomocą sera pH/KH-minus, a następnie ustanowić trwale stabilne warunki miękkiej wody za pomocą sera super peat)
Dawkę powtarzać codziennie, aż do uzyskania pożądanego efektu. Nie dodawać więcej niż podwojonej dawki dziennie, ponieważ nagłe zmiany KH o więcej niż dwa stopnie nie są tolerowane przez wszystkie zwierzęta! Podczas aplikacji preparatu należy zapewnić dobre napowietrzenie wody. Poziom KH nie powinien opaść poniżej 3°dKH (kontrolować za pomocą sera kH-Test), bo w przeciwnym razie występuje ryzyko nagłego spadku wartości pH!

 


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl