Nawozy

Nawozy

Każda roślina potrzebuje odpowiednio zbilansowanych pierwiastków stanowiących makroelementy takich jak:  N-Azot, P-Fosfor, K-Potas, Mg-Magnez, jak i mikroelementy, do których jako najważniejsze można zaliczyć: Ca- Wapń, Fe-Żelazo, Zn-Cynk, B-Bor itp.

Bardzo istotnym w nawożeniu jest podawanie Węgla-Carbo, stanowiącego 45% masy roślinnej w postaciach płynnej (Carbo) lub gazowej (CO2).

W kategorii "Nawozy" odnajdziemy wszystkie niezbędne praparaty które spowodują że nasze akwarium będzie posiadać bujną roślinność, co z pewnością stanowi gratkę dla naszych i nie tylko naszych oczu.

Nasze nawozy oferujemy w postaci płynnej (stosowane do słupa wody), jak i w postaci stałej, tj. kapsułki, patyczki nawozowe.

Posiadamy nawozy składające się z samych osobnych pierwiastków (N, P, K, Mg, C, Fe), jak i gotowe nawozy makroelementowe oraz mikroelementowe.

Szeroka gama posiadanych nawozów pochodzi od Firm: Sera, Seachem, Tropica, Qualdrop, GT Aqua, Tetra, Aqua Art, Aquabotanique, Easy Life, Aquavitro, Prodibio, Aquael, Ada Amazonia, Aquaforest. 

Posiadamy produkty w konkurencyjnych cenach. 

Zapraszamy do zakupów w naszym Sklepie.